Науковий кластер «IntelliGO» – це науковий гурток для студентів. У 2016 році з метою залучення студентів до науково-дослідної роботи кафедри СКІД, поглиблення рівня знань, вдосконалення навиків та вмінь, використання творчого потенціалу у вирішенні актуальних проблем та налагодження співпраці зі студентськими організаціями України гурток «Документознавство та інформаційна діяльність» було трансформовано в гурток «Науковий кластер «IntelliGO»

«IntelliGO» поставив за мету залучити обдарованих студентів до науково-навчальної діяльності кафедри у вільний від навчання час. У гуртку популяризують науку цікаво та ненав’язливо. Це подобається студентам і вони з охотою долучаються до наукового кластеру. Також тут можна спробувати та зрозуміти свої можливості у написанні статей. «IntelliGO» дає можливість і нагоду розвиватися, шанс проявити себе.

У гуртку регулярно відбуваються зустрічі з компетентними й цікавими людьми, видатними особистостями та професіоналами у сферах бібліотекознавства, маркетингу, соціальних комунікацій та інформаційних технологій, на яких студенти черпають безцінний досвід та натхнення. Адже молодь повинна бути обізнана з тенденціями на ринку їхньої професії.  Матеріали обговорень та фото з семінарів публікуються на сторінці «IntelliGO» та кафедри СКІД в Facebook. Таких зустрічей щороку відбувається багато. Запрошені гості залишаються в захваті від ентузіазму студентів і з великими бажанням готові й надалі співпрацювати з гуртком

.Долучившись до «IntelliGo»студенти дізнаються про те, як правильно писати тези, оформлювати бібліографічний опис, виступати на конференціях, успішно створювати презентації, що привертають увагу слухачів. Науковий кластер допомагає підготуватися до закордонних конференцій та написати статтю до міжнародного вісника. До цієї роботи активно долучаються практично всі викладачі кафедри, які готують для студентів цікаві презентації, проводять інформативні семінари, обговорення та дискусії. Завдяки гуртку вдосконалюються не лише студенти, а й викладачі.

Науковий кластер «IntelliGO» довів, що українська наукова діяльність студентів є конкурентоспроможна та потрібна на міжнародному рівні. Це підтверджено опублікованими науковими роботами учасників гуртку у рецензованих журналах США, Великобританії, Швейцарії, Індії, Ірану, Туреччини, України, Польщі та Болгарії. 

Статей
Тез
Країн

Секції наукового кластеру «IntelliGO»:

·       Інформаційні та комунікаційні технології в Internet та WWW.
·       Електронна демократія та електронне урядування.
·       Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства.
·     Інформаційний менеджмент.
 

Зібрання наукового кластеру відбуваються кожного місяця в аудиторії № 524, IV н.к. на 5 парі (або ж в режимі онлайн) у вільний від навчання час. Тема зустрічі повідомляється на сторінці кафедри СКІД в FacebookКерівником наукового кластеру «IntelliGo» є к.т.н, доцент Федушко С. С. Заступники керівника – к.т.н. Трач О. Р. та к.і.н. Білущак Т.М. Староста гуртку – Устиянович Т.

Звіт про діяльність за 2019/2020 н.р.

Ми у Facebook

Долучайтесь до нашої сторінки в Facebook.

Сайт "IntelliGO"

Інформація про наукові публікації та участь у конференціях.

Контакти

Тел.: +38 (032) 258-25-95. E-mail: Solomiia.S.Fedushko@lpnu.ua