Науковий кластер «IntelliGO» – це науковий гурток для студентів, започаткований в 2001 році. У вересні 2015 року з метою залучення студентів до науково-дослідної роботи кафедри СКІД, поглиблення рівня знань, вдосконалення навиків та вмінь, використання творчого потенціалу у вирішенні актуальних проблем та налагодження співпраці зі студентськими організаціями України гурток «Документознавство та інформаційна діяльність» було трансформовано в гурток «Науковий кластер «IntelliGO»

«IntelliGO» поставив за мету залучити обдарованих студентів до науково-навчальної діяльності кафедри у вільний від навчання час. У гуртку популяризують науку цікаво та ненав’язливо. Це подобається студентам і вони з охотою долучаються до наукового кластеру. Також тут можна спробувати та зрозуміти свої можливості у написанні статей. «IntelliGO» дає можливість і нагоду розвиватися, шанс проявити себе.

Долучившись до «IntelliGo», студенти дізнаються про те, як правильно писати тези, оформлювати бібліографічний опис, виступати на конференціях, успішно створювати презентації, що привертають увагу слухачів. Науковий кластер допомагає підготуватися до закордонних конференцій та написати статтю до міжнародного вісника. До цієї роботи активно долучаються практично всі викладачі кафедри, які готують для студентів цікаві презентації, проводять інформативні семінари, обговорення та дискусії. Завдяки гуртку вдосконалюються не лише студенти, а й викладачі.

Результатом наукової роботи студентів у кластері є розширення наукових інтересів, проведення експериментальних досліджень, розвиток наукового мислення системно аналізувати актуальні проблеми, публічно виступати, вміння відстоювати та аргументувати власну позицію.

У гуртку регулярно відбуваються зустрічі з компетентними й цікавими людьми, видатними особистостями та професіоналами у сферах бібліотекознавства, маркетингу, соціальних комунікацій та інформаційних технологій, на яких студенти черпають безцінний досвід та натхнення. Адже молодь повинна бути обізнана з тенденціями на ринку їхньої професії.  Матеріали обговорень та фото з семінарів публікуються на сторінці «IntelliGO» та кафедри СКІД в Facebook. Таких зустрічей від вересня 2015 року відбулося понад 15. Запрошені гості залишаються в захваті від ентузіазму студентів і з великими бажанням готові й надалі співпрацювати з гуртком.

Науковий кластер «IntelliGO» довів, що українська наукова діяльність студентів є конкурентоспроможна та потрібна на міжнародному рівні. Це підтверджено опублікованими науковими роботами учасників гуртку у рецензованих журналах США, Великобританії, Швейцарії, Індії, Ірану, Туреччини, України, Польщі та Болгарії. З них 3 наукові статті та 5 матеріалів конференцій розміщено у науко-метричній базі Scopus

Статей
Тез
Країн

Секції наукового кластеру «IntelliGO»:

·       Інформаційні та комунікаційні технології в Internet та WWW.
·       Електронна демократія та електронне урядування.
·       Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства.
·     Інформаційний менеджмент.
 

Зібрання наукового кластеру відбуваються щовівторка в аудиторії № 524, IV н.к. на 5 парі у вільний від навчання час. Тема зустрічі повідомляється на сторінці кафедри СКІД в FacebookКерівником наукового кластеру «IntelliGo» є к.т.н, доцент Федушко С. С. Заступники керівника – асистент Трач О. Р. та к.і.н. Білущак Т.М. Староста гуртку – студентка IV курсу Яновська А.

Ми у Facebook

Долучайтесь до нашої сторінки в Facebook.

Сайт "IntelliGO"

Інформація про наукові публікації та участь у конференціях.

Контакти

Тел.: +38 (032) 258-25-95. E-mail: felomia@gmail.com, Solomiia.S.Fedushko@lpnu.ua