Журнал «SKID Digest» заснований в травні 2016 року за ініціативи к.т.н., асистента Федушко С. С. Видання ілюструє на інформує про життя кафедри СКІД, розповідає про її випускників, викладає думки студентів та викладачів щодо вибраних тем, ділиться порадами та рекомендаціями, пише про студентські захоплення, мотивує молодь до активної позиції та розвитку своїх талантів.

Створюють студентське ілюстроване видання студенти кафедри СКІД спільно з викладачами.

Редколегія складається з головного редактора, викладача Соломії Федушко; літературного редактора, який відповідає за текстове наповнення, студентки IV курсу Антонії Яновської та студентки II курсу магістратури Ольги Шмакової, яка працює над версткою та дизайном журналу.

До роботи також долучаються інші студенти та викладачі, які шукають матеріали для статей, беруть інтерв’ю, відвідують події та заходи, які супроводжуються фотозвітами, проводять опитування та обробляють статистичні дані.

Журнал складається з постійних рубрик: «Обличчя СКІД», «Студентські захоплення», «5 хвилин поезії», інтерв’ю з викладачами та студентами, діяльність та досягнення «IntelliGO» та «SKID Active», «#скід_profession_guide», події та анонси кафедри СКІД та «Львівської політехніки». Кожен випуск містить 20 ілюстрованих сторінок. Виходить раз на два сезони.

Випуски "SKID Digest"

Випуск №1

Випуск №2

Випуск №3

Вважаєш, що зможеш застосувати свої навички в SKID Digest?

Тоді запрошуємо до нашої суперкоманди!